DA-RO


DA-RO Robert Dawidko

ul. Żytnia 79/59
01-149 Warszawa

tel./fax 22 631 37 25
tel. kom. 602 190 256

www.da-ro.pl
biuro@da-ro.pl
Oferta

Firma DA-RO to cała gama możliwości dla Twojego okna! Proponowane przez nas systemy, to swego rodzaju "2 w 1": skuteczna ochrona przeciwsłoneczna oraz luksusowy element wystroju wnętrz.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę:
- bezpłatny pomiar,
- fachowe doradztwo,
- prezentację materiałów u Państwa w domu lub w biurze,
- profesjonalny i szybki czas realizacji zlecenia.

Proponujemy Państwu różnorakie systemy, m.in.: rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje poziome aluminiowe i drewniane, żaluzje pionowe, maty bambusowe, plisy i moskitiery.

Jednak przedmiotem naszej szczególnej dumy są rolety materiałowe, których jesteśmy producentem. Zapewniamy do nich szeroki wachlarz tkanin o różnym stopniu zaciemnienia. Na specjalne życzenie oferujemy również materiały ręcznie malowane, ze wzorami projektowanymi wg Państwa zamówienia. Pełną ofertę proponowanych rozwiązań można obejrzeć w naszej siedzibie.

Do korzystania z naszych usług zapraszamy zarówno klientów hurtowych jak i detalicznych.

BRAMY GARAŻOWE montowane są bezpośrednio za światłem otworu. W zależności od warunków zabudowy istnieje wiele rodzajów prowadzeń. Sekcje bramy przesuwają się na rolkach po zamontowanych prowadnicach, wjeżdżających pod sufit garażu. W standardzie posiadają uchwyt, rygiel oraz zamek. Zespół sprężyn napędowych jest zabezpieczony przed pęknięciem. Bramy przygotowane są do podłączenia napędu elektrycznego. Maty bambusowe to system który sprawi, że okno wyglądać będzie stylowo i naturalnie. Listewki bambusa są zrobione na różny sposób: od cienkich patyczków do płaskich listewek, wymieszane z egzotyczną trawą, przetykane różnokolorowymi nitkami. Bogactwo wzorów pozwala dobrać roletę do każdego wnętrza, a delikatnie rozproszone światło tworzy specyficzny nastrój. Maty bambusowe mogą być zbudowane w systemie rzymskim lub roll-up.

MARKIZY to ochrona przed intensywnym światłem słonecznym idealna dla sklepów, kawiarni i domów z tarasem. Markizy tworzą specyficzny klimat i urok. W sprzedaży posiadamy markizy tarasowe i balkonowe. Tkaniny markizowe są najbardziej reprezentacyjną częścią markizy. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów posiadamy w ofercie szeroką gamę kolorystyczną.

MARKIZY KOSZOWE posiadają wybitne walory dekoracyjne oraz duże możliwości konstrukcyjne, dostosowane do wymagań architektonicznych.Montowane w oknach wystawowych , a także w hotelach i restauracjach. Zazwyczaj wykorzystywane są jako nośnik reklamowy. Oferujemy markizy koszowe w wielu wariantach pozwalających dopasować się do istniejącej architektury. Opcje personalizacji: składane ręcznie lub przy pomocy napędu elektrycznego ( standardowo markiza koszowa nie jest składana). Istnieje możliwość zastosowania poszycia z folii PCV. Maksymalne wymiary - wysięg 130 cm, szerokość 600 cm

MOSKITIERY, czyli siatki przeciw owadom są doskonałym rozwiązaniem do większości okien i drzwi. Konstrukcję stanowi aluminiowy profil z naciągniętą, niemal niewidoczną siatką. Moskitiery są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych a prosty sposób ich wykonania jest gwarantem długoletniej trwałości i niezawodnego działania. Profil moskitier ramkowych występuje w kolorach białym, brązowym oraz drewnopodobnym a siatka w kolorach szarym. Posiadamy również w sprzedaży systemy rolowane zarówno do okien jak i drzwi balkonowych.

ŻALUZJA PLISOWANA to nowoczesna w kształcie, funkcjonalna osłona przeciwsłoneczna. Cechą charakterystyczną plissy jest możliwość zastosowania wszędzie jej tam, gdzie inne typy osłon są nieodpowiednie. Plissa łączy w sobie praktyczną jakość żaluzji i styl rolety materiałowej ze względu na różnorodność tkanin, z jakich jest wykonana. Istnieje możliwość wykonania różnych kształtów geometrycznych a konfiguracja obsługi (przesłanianie z góry na dół lub z dołu do góry) pozwala na dowolne kreowanie dostępu światła. Oferujemy cztery kolory profili: biały, brązowy, szary i czarny. Obsługa plissy odbywa się za pomocą linki lub łańcuszka oraz uchwytu sterującego. Technika składania pliss jest na tyle rozbudowana, że pozwala na zamontowanie dwóch pliss w jednym oknie różniących się od siebie barwą i pełniących różne funkcje.

ROLETY RZYMSKIE stanowią efektowną dekorację zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i stylowych. Można je uszyć praktycznie z każdej tkaniny zasłonowej. Mogą więc pogodzić gusta zwolenników tradycyjnych zasłon i zwolenników rolet. Roleta rzymska wykonana z tiulu może stanowić ciekawe uzupełnienie zasłon.

ROLETY WEWNĘTRZNE (tkaninowe) to forma osłony przeciwsłonecznej i element dekoracyjny wystroju wnętrz. Różnorodność kolorów obudowy i prowadnic (od białego do imitacji drewnopodobnych) czyni odpowiedni klimat i sprawia, że rolety wewnętrzne są najbardziej popularną przesłoną okien. Mamy do dyspozycji kilka katalogów tkanin, dlatego nawet najbardziej wymagający klient znajdzie dla swojego wymarzonego wystroju wnętrza odpowiedni kolor tkaniny, który podkreśli klimat danego pomieszczenia.

ROLETY ZEWNĘTRZNE wykonane z wysokogatunkowego stopu aluminium, stanowią element elewacji budynku. Dwustronne aluminium wypełnione pianą poliuretanową gwarantuje wysoką wytrzymałość, szczelność i ochronę akustyczną oraz termiczną. Istniejące systemy możliwe są do zastosowania zarówno w budowanych, jak i istniejących budynkach. Atrakcyjny wygląd zapewnia szeroka gama kolorystyczna i bogaty wybór profili. Poduszka powietrzna, która powstaje między opuszczonym pancerzem i oknem chroni przed stratami ciepła (obniża do 40% koszty ogrzewania) oraz skutecznie tłumi hałas. Możliwość bezstopniowego opuszczenia i podnoszenia pancerza umożliwia jego wykorzystanie do ochrony przed intensywnym światłem słonecznym. Aluminiowa roleta umożliwia przemianę dnia w noc, chroni przed nieproszonymi gośćmi, ludzką ciekawością i wandalizmem.

ŻALUZJA PIONOWA (zwana VERTICALEM) jest nowoczesnym systemem osłony okien. Stosowana jest najczęściej w budynkach użyteczności publiczne oraz przez prywatnych odbiorców jako nowoczesna forma aranżacji wnętrz. Ich główną zaletą jest możliwość regulacji ustawienia lameli, kilka typów rozsuwania i łatwość w czyszczeniu. W zależności od składu tworzywa z którego wykonana jest lamela istnieje możliwość "prania tkanin" sposobem domowym do temperatury 30 stopni lub zlecenia firmie, która profesjonalnie wyczyści zabrudzone z upływem czasu materiały. Warto jednak uprzednio sprawdzić jaka jest cena zamówienia nowych tkanin do istniejącej szyny. Zepsuta szyna nie zmusza Klienta do zakupu nowej żaluzji, gdyż istnieje możliwość jej naprawy.

ŻALUZJA POZIOMA. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy ANWIS A.G.Wiśniewscy Spółka Jawna. Posiadamy w sprzedaży kilka rodzajów żaluzji w szerokiej gamie kolorystycznej, idealnych do okien nowej generacji z PCV, aluminium i drewna.